Kariéra

Naše společnost kontinuálně usiluje o spolupráci s kvalifikovanými odborníky pro realizaci a správu svých projektů. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail info@acclip.cz. V současné době hledáme do našeho týmu kandidáty pro následující pracovní pozice:

Systémový inženýr

Popis pracovní pozice:

  • návrh architektury, specifikace a plánování rozvoje síťové a hlasové infrastruktury
  • analýza a odstraňování problémů
  • konfigurace routerů, switchů, WiFi, bezpečnostní infrastruktury
  • konzultace zákaznických řešení
  • cestování po celé ČR v rámci řešení jednotlivých projektů

Požadavky:

  • znalost routingu (OSPF, BGP) a switchingu
  • orientace v produktovém portfoliu CISCO
  • orientace v problematice bezpečnosti datových sítí
  • orientační znalost návrhů topologie strukturované a optické kabeláže
  • orientace v oblasti TCP/IP a síťových služeb (AD, DNS, DHCP, VPN)
  • znalost prostředí MS Windows Server 2003 nebo 2008
  • praxe s administrací aktivních síťových prvků minimálně 1 rok v reálném provozu
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny B
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • certifikace Cisco nebo Microsoft výhodou
  • analytické schopnosti, komunikativnost, schopnost učit se nové věci, aktivní přístup, pečlivost, prezentační dovednosti

Pracoviště:

  • Praha, Česká republika

Nabízíme:

  • pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • práce na zajímavých projektech po celé ČR
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení a další výhody

Aktuality

19.9.2010 - Hledáme posilu do našeho týmu

Přijímáme CV uchazečů na pozici Systémový inženýr.

více

10.3.2010 - Nový software pro správu Maintenance kontraktů

Byla uvolněna komerční verze software pro komplexní správu Maintenance kontraktů na bázi hardware Cisco.

více

1.1.2010 - Změna kontaktních údajů

Nová adresa kanceláří a telefonní čísla

více

archív

Kontakt

Acclip, s. r. o.
Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10

e-mail: info@acclip.cz

tel.: +420 234 065 100
fax: +420 226 015 884

kompletní kontaktní informace